Dit merk is momenteel super populair!
We proberen altijd de mooiste merken te selecteren voor jullie, één van onze favorieten is het Parijse merk ZAG Bijoux. De collecties zijn altijd volgens de laatste trends, met hele stijlvolle en trendy sieraden. Lees gauw verder om de nieuwe collectie te bekijken!
We hebben deze week weer veel nieuwe items op de foto gezet en zijn groot fan van ZAG Bijoux. Of je nu houdt van grote en opvallende sieraden of juist minimalistisch en heel verfijnd, bij ZAG Bijoux vind je het sieraad dat je zoekt. De collectie bestaat uit armbanden, kettingen en ringen in zilver en goud. Alle sieraden zijn gemaakt van stainless steel en ook nog eens 100% nikkelvrij- en hypoallergeen, goed voor je velletje dus.
Wat ook super leuk is aan dit merk, is dat de meeste sieraden een bijpassende armband of ketting hebben. Zo kun je dus een setje dragen of cadeau geven!
Wist je dat we dit merk nu ook in onze winkel in Renesse verkopen?